درباره نهالستان
فیروز قره داغی

ما سخت کار می کنیم تا گیاهان و نهال ها را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم

نهالستان نهالکار۲۴ با تجربه فراوان در زمینه احداث باغ های مدرن و اصولی می‌تواند در انتخاب ارقام نهال هایی که صرفه اقتصادی بالایی دارند شما را راهنمایی کند.
هدف ما این است که با کمترین هزینه کشاورزان گرامی بتوانند بهترین باغ از لحاظ کیفیت و کمیت محصول را احداث کنند.

نهالستان ما

کشاورزی پایدار نوعی کشاورزی منطبق بر منافع انسان و کارایی بیشتر در استفاده از منابع است . مهم ترین هدف نهالستان فیروز قره داغی ، پایداری نهال کشاورزی بر مبنای دانایی است . نهالستان نهالکار24 یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان نهال در سطح استان آذربایجان غربی است که در سال 1388 در میاندواب با استفاده از جدیدترین تجهیزات گلخانه ای شروع به تولید نهال کرد . در این نهالستان کلیه نهال های گیاهان مثمر و غیر مثمر ، درختچه ها و درختان زینتی تولید می شود .

www.nahalkar24.ir

نهالستان نهالکار۲۴ بیش از دو دهه تجربه در زمینه کاشت نهال و فروش نهال فعالیت دارد. افتخار ما این است که توانسته ایم با تولید ۳۰۰ هزار اصله نهال با کیفیت و اصلاح شده جزو یکی از بزرگترین تولید کنندگان نهال در شمال غرب کشور باشیم.

نهالستان نهالکار۲۴ روز به روز با مطالعات و تجربه علمی در باغداری نوین توانسته است با احداث باغ ها با صرفه اقتصادی بهتر گامی به جلو بردارد.
هدف ما این است که با تولید نهال سالم و احداث باغ های اصولی و مدرن در صنعت کشاورزی سهم مهمی در پیشرفت کشاورزی کشور خود داشته باشیم.

تیم ما

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo, when an unknown printer took a galley.

نهال فروشی ؟ بله میتوانید نهال خود را از فروشگاه نهالستان انتخاب کنید !

توجه داشته باشید خرید نهال یکی از مهمترین فاکتورها می باشد پس در خرید نهال از نهالستان معتبر و البته با قیمت مناسب بدون هرگونه واسطه دقت نمایید تا به سوددهی بالایی در زمینه نهال کاری دست پیدا کنید،

Shopping Cart
اسکرول به بالا